Що робити, якщо у рюкзака відірвалася лямка?

у рюкзака оторвалась лямка, что делать если у рюкзака оторвалась лямка, оторвалась лямка, оторвалась лямка что делать, если у рюкзака оторвалась лямка

Мітки: у рюкзака відірвалася лямка, що робити якщо у рюкзака відірвалася лямка, відірвалася лямка, відірвалася лямка що робити, якщо у рюкзака відірвалася лямка span> ;

Що робити, якщо у рюкзака відірвалася лямка?

Часто буває так що в самий невідповідний момент відбувається подія, на яку ми ну ніяк не очікували … Одна з таких подій, коли у рюкзака відірвалася лямка. З нашими рюкзаками такого не трапляється, у нас із цього приводу є свій технологічний секрет, проте багато виробників з метою економії обходять стороною такий важливий вузол як система підвісу рюкзака. У цій статті ми не будемо їх засуджувати, а навпаки допоможемо вам уникнути подібних ситуацій, і навчимо виходити з ситуації.

Попередження курйозу

На початку, вибираючи ту чи іншу модель рюкзака, до речі зовсім не важлива вартість виробу, адже і з дешевими, і з дорогими може статися подібне, звертайте увагу на місце кріплення лямки до рюкзака. В основному, якщо дефект присутній, то він видно відразу, а якщо візуально все в порядку спробуйте посмикати за лямки. Існує всього три можливі варіанти, при яких у рюкзака може відірватися лямка:

  1. У процесі виробництва швачка не зробила закріплення в цьому місці. (Закріплення – це коли машинка проходить по одному місцю назад створюючи багатошаровий рядок)
  2. Неправильно покроєна тканина або матеріал надто тріпається по краю. У такому разі волокна переплетення тканини просто вилізуть з-під закріплення, і лямка залишиться у ваших руках.
  3. На виробництві було зроблено надто маленький припуск. Це означає, що шов занадто малий, щоб якісно тримати лямку.

Все це легко виявляється ще в магазині, просто давши трохи зусилля на лямку!

Що робити якщо все ж таки у рюкзака відірвалася лямка

У ситуації якщо це сталося десь у дорозі, просто скористайтеся другою лямкою щоб дістатися до будинку або найближчого ательє, якщо звичайно у вас під рукою немає похідного набору спеціальних ниток та голок)))

УВАГА: Звичайна нитка, якою можна заштопати футболку, не підійде для рюкзака! Пришивши лямку такою ниткою, мабуть, що незабаром лямка знову опиниться у ваших руках! Про потрібну нитку інформація буде далі!

Якщо ви все ж таки успішно дісталися до будинку або ательє…

Вирішуємо ситуацію самостійно вдома:  

Для початку вам потрібно вивернути рюкзак і трохи розпороти місце, де була пришита лямка, для цього підійдуть ножиці або лезо. Якщо тканина ціла, і причина нитка, що розпустилася, то просто вставляємо лямку і гарненько прошиваем це місце.

Рада: Зверніть увагу на кут, під яким пришиті лямки! При повторному збиранні постарайтеся зберегти цей кут!

Якщо тканина розтріпалася, і причина була в ній, то швидше за все вам не вдасться вирішити проблему, і простіше буде купити новий рюкзак. Якщо ж цей вам дуже дорогий, то спробуйте знайти шматок щільного матеріалу (відмінно підійде звичайна джинсова тканина) і замініть більшу частину деталі рюкзака з обшарпаним краєм.

Чим пришивати? Важливо підібрати правильну нитку, вона повинна бути в рази міцніша за звичайну, в іншому випадку грубі і товсті волокна рюкзачної тканини просто розірвуть вашу побутову нитку. В ідеалі вам потрібно знайти високоміцну нитку, що складається з безперервних поліефірних волокон – саме таку нитку німецько-турецького виробництва ми використовуємо для пошиття наших виробів – товщина нитки +/- 40-ка. Звичайно її важко буде знайти в магазинах рукоділля та швейних аксесуарів, а значить вам доведеться кожну із запропонованих спробувати на розрив. Використовуйте найміцнішу із запропонованих.

Віддаємо в ательє:

Працівники ательє, напевно, вже стикалися з подібними проблемами і можливо вміють їх вирішувати. Однак не кожне ательє зможе вам допомогти, адже для пошиття рюкзаків використовується спеціальне обладнання для важких тканин, в ательє може просто не опинитися, плюс не кожною машинкою можна підлізти. Якщо вам із третього разу не вдалося знайти потрібне ательє, вирішуйте питання самостійно! Якщо ж ви знайшли відповідного фахівця, ненароком, щоб не образити майстра, натякніть що пришити потрібно міцними нитками))) В іншому випадку, швидше за все, вам незабаром доведеться повернуться для повторного ремонту!

Тепер ви знаєте що робити, якщо у рюкзака відірвалася лямка! Сподіваємося ця інформація допомогла у вирішенні проблеми, і ви знову сповнені радості та наснаги! Бажаємо вам не потрапляти на недобросовісного виробника, і завжди із задоволенням робити покупки, а потім не розчаровуватися в них!

Знайди свій рюкзак тут! 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *