Як стати тренером з кросфіту, якого всі люблять – З простих кроку!

как стать тренером, как стать тренером по кроссфит, как стать тренером в зале, как стать персональным тренером, кроссфит банда

Мітки: як стати тренером, як стати тренером з кросфіт, як стати тренером у залі, як стати персональним тренером, кросфіт банда

Як стати тренером, якого любитимуть, поважатимуть і слухатимуть розвішавши вуха і витріщивши заінтриговані очі, які прагнуть нових знань саме від вас… Хм… Давайте поміркуємо…

Хочете створити зі своєї групи щось більше? У такому випадку ми дамо кілька порад про те, як   зробити так, щоб Ваша кросфіт банда стала ще більш згуртованою.

“як стати тренером…”  Крок перший: З чого почати?

Із самого початку група людей вже об’єднана деякими схожими цілями. Проте мотиви відвідування тренувань зазвичай різняться. Хтось хоче схуднути, хтось тренується тому що це відповідає його способу життя. А хтось ходить тренувати за компанію з другом. Однак відносини у групі та її загальну моральну атмосферу можна значно покращити. Насамперед будуйте тренування таким чином, щоб їхня максимальна ефективність досягалася за рахунок командної роботи учасників. Найчастіше ставте атлетів виконання парних вправ. Створіть такі умови, у яких підтримка атлетами одне одного стане постійним явищем.

“як стати тренером…”  Крок другий: Робіть нестандартні тренування.

Відмінним розвитком стануть тренування в незвичайному місці або форматі. Зробіть пляжне тренування, в кінці якого влаштуйте турнір з пляжного волейболу. Або проведіть батл за окремою вправою з врученням символічного призу. Морозиво переможцю від суворого тренера стане найкращим подарунком цього спекотного літа. Спільне подолання перешкод та командні ігри зблизять людей. Якщо хтось із групи виступає на змаганнях, по можливості організуйте групу підтримки.

“як стати тренером…” Крок третій: Загальне дозвілля – ознака успіху

По можливості разом зі своєю бандою плануйте різні види активного відпочинку. Влаштуйте спільний заплив на каяках або велопрогуляння. Опитайте учасників вашої групи, які види відпочинку вони віддають перевагу, і подумайте як їх організувати на це спільне підприємство. У цьому випадку підійде практично все. Пейнтбол, піший похід вихідного дня, відвідування льодової ковзанки – тут усі засоби хороші. Одна з кросфіт банд Мелітополя, яка називає себе “Анонімні кросфітери”, спільно виходить навіть на суботники зі збирання місцевого парку.

Почніть діяти прямо зараз, і незабаром ви побачите не тільки людей, які йдуть на тренування вирішити свої особисті завдання, але ідуть поспілкуватися і потренуватися зі своїми друзями і тренером, які знають що їх чекає цікаве проведення часу з однодумцями.

Клікай на картинку нижче, щоб вибрати найнеобхідніший інвентар для кросфіту ⇓

як стати тренером, як стати тренером з кросфіт, як стати тренером у залі, як стати персональним тренером, кросфіт банда
як стати тренером 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *