Стронгбег – розширюємо можливості свого тіла!

Стронгбег – розширюємо можливості свого тіла!

Вітаю тебе, мій друже! Можу припустити, що до цієї статті тебе призвело бажання розвиватися – це заслуговує на величезну повагу! Тому спеціально для тебе, з великим натхненням, я натискаю кнопки своєї клавіатури, щоб поділитися інформацією, якою володію!
Швидше за все ти вже знаєш, що таке стронгбег, але все ж таки, буквально в двох словах, для повноти сприйняття. Стронгбег – силовий снаряд незручного хвату, що застосовується в основному в кросфіті, силовому екстрімі, стронгменами, силачами, богатирями і так далі … Досягається потрібної ваги шляхом засипання в нього звичайного піску. Порівняємо з камінням атласу, але на відміну від них стронгбеги мають ширший спектр застосування. Для порівняння наведу кілька пунктів:

камені атласу, обладнання для кросфіту, стронгбег купити, стронгбег україна, важкий сендбег

1. На відміну від каміння атласу стронгбеги можуть бути застосовні на будь-якому підлоговому покритті;
2. Купити стронгбег можна в десяток разів дешевше;
3. За пару хвилин можна перетворити брилу вагою 120кг, на 1кг. Що значно економить кошти різноманітних транспортувань;
4. Безпека! Впустивши собі на ногу стронгбег 90 кг на ногу, можна спокійно продовжити змагання, каміння атласу ж відправлять спортсмена на місяць заліковувати травми;
5. Зміна ваги снаряда. На виробі зазначена його максимальна вага, можна взяти із запасом і потихеньку досипаючи пісок прогресувати.

Тепер про конструкцію строгбегів від спортивного бренду MAD™ born to win – дуже коротко про це, знаю , що не найпотрібніша для тебе інформація, але хочу, щоб ти знав і був впевнений у надійності та безпеці наших снарядів. Стронгбеги від нашого бренду випускаються у чотирьох вагах 40, 60, 90 та 120кг. Всі вони складаються із зовнішнього чохла та внутрішнього (філер) – матеріал, традиційно, для цих снарядів кордура 1000d, не знаю які космічні технології американці впхнули в цю тканину, але вона просто неубиенная. Зібрано спеціальним швом та спеціальною армованою ниткою. Зроблено надійну систему від прокидання піску.

Найголовніша частина:

Що стронгбег зможе дати твоєму тілу?

Стронгбег, безумовно, снаряд для сильних та впевнених! Якщо набридли звичайні тренування, то цей мішок з піском відкриє нові області болю, крепатура буде там, де її навіть не чекаєш!))) Не дарма медануті хлопці з кросфіту взяли його до себе на озброєння. Що примітно, снаряд можна використовувати скрізь, не тільки в залі … можна взяти його з собою на море, і терти на світанку, а потім поринути в прохолодну воду … ммм кайф))) Влаштувати з друзями богатирські ігри на шашликах … Так з ним можна займатися будь-де, навіть удома. Розвиток та прогрес забезпечені 100% за будь-яких розкладів. Сила, міць, витривалість та пісок – ось чотири головні наповнювачі для стронгбега!

Стронгмен VS КРОСФІТЕР

ВІД 860 ГРН

для стронгменів, снаряди для силових вправ, снаряди для стронгменів, стронгбег, стронгбег

ПЕРЕЙТИ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *