Програма тренувань із медболом вдома. Техніка кросфіт для дому.

Мітки: тренування з медболом вдома, кросфіт вдома, як тренуватися вдома, тренування вдома, програми тренувань для дому, програма тренувань для дому, програма тренувань з медболом, тренування з медболом, вправи з медболом, вправи з медболом для дому, вправи для тренувань вдома

вправи з медболом для дому та залу

Доводиться довго перебуває вдома? А пляжний сезон дедалі ближче? І в зал піти немає можливості – DON’T PANIC !!! MAD поряд, MAD допоможе!!!

Крок перший! Геть смакота! Усі смакоти йдуть у ляшки! Ви не котик, вам бути жирненькі не личить! ))) 😉 😉 😉

Крок другий, беремося за медбол! Він же: medicine ball, wall ball, набивний м’яч, віл бол, медичний м’яч, м’яч для кросфіту – не суть, головне, що він афігенно функціональний і можна використовувати вдома! Що у нашій ситуації є ключовим!

Докладніше про диво м’ячика можна почитати за посиланням, → МЕДБОЛ ←, а в цій статті ми розповімо про те, як тренуватися і на що здатний медбол! Поїхали…

Вправа №1

Тренування з медболом вдома, кросфіт вдома, як тренуватися вдома, тренування вдома, програми тренувань для дому, програма тренувань для дому, програма тренувань з медболом, тренування з медболом, вправи з медболом, вправи з медболом для дому, вправи для тренувань вдома

Одна з найкращих вправ для пружності вашого живота.

Як це зробити:

Покладіть передпліччя на медбол, утримуючи положення тіла в улюбленій «планці». Ваш живий повинен бути у напрузі, а тіло у прямій лінії від голови до ніг. Тепер, коли ви знаходитесь в правильній позиції, починайте обертання. Перекочуйте по м’ячу круговими рухами спочатку кілька кіл за годинниковою стрілкою, потім проти. Намагайтеся тримати спину та стегна рівно (не піднімайте стегна і не прогинайте нижню частину спини). Концентруйте увагу та тримайте напругу в зоні живота. Кількість повторень регулюйте за власними уподобаннями.

Вправа №2

Тренування з медболом вдома, кросфіт вдома, як тренуватися вдома, тренування вдома, програми тренувань для дому, програма тренувань для дому, програма тренувань з медболом, тренування з медболом, вправи з медболом, вправи з медболом для дому, вправи для тренувань вдома

Не треба далеко ходити за вбивчим пресом. Фактично, ви стоятимете нерухомо для цієї вправи, поки ваш торс виконує всю роботу.

Як це зробити:

Поставте ноги на ширині плечей, а підніміть медбол над головою. Зігнувшись в талії, опишіть коло в повітрі праворуч і потягніться до правої ноги. Не зупиняючись, зробіть зворотний рух і продовжуйте в ліву сторону до лівої ноги. Тримайте спину рівною, а прес включеною, робіть вправу до тих пір, поки не з’явиться відчуття що ось-ось ваша талія розплавиться від пекельного печіння)))

Вправа №3

Тренування з медболом вдома, кросфіт вдома, як тренуватися вдома, тренування вдома, програми тренувань для дому, програма тренувань для дому, програма тренувань з медболом, тренування з медболом, вправи з медболом, вправи з медболом для дому, вправи для тренувань вдомаУвійдіть у смак цього руху! Відчуйте, як ваша талія перетворюється на сталу м’язову масу!

Як це зробити:

Підніміть м’яч над правою стороною вашого тіла. Потім зігніть талію, злегка зігнувши коліна, і розсікти повітря м’ячем по діагоналі до лівої ноги. Підніміть м’яч до самого початку і повторіть. Потім перейдіть на іншу сторону. Динаміку вправи та кількість махів підбирайте до смаку, але пам’ятайте: повільне концентроване виконання та динамічні махи – два абсолютно різні ефекти для тіла! Швидко – значить прибираємо зайві відкладення на боках, повільно – створюємо рельєф.

зараз стаття дописується!

Зовсім незабаром інформація буде ДОПОЛНЕНА!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *