Як вибрати жилет обважнювач? Найкраще рішення від фахівців із MAD™ born to win

Мітки: як вибрати жилет обтяжувач, жилет обтяжувач, жилет обтяжувач україна, жилет обтяжувач купити

Розберемо і порівняємо

Перш ніж розібратися з питанням як вибрати жилет обважнювач, проведемо порівняльний аналіз... візьмемо кращий жилет обтяжувач Force Vest 5.30, і на його прикладі розкриємо всі секрети.

Що зрозуміти чому ми так сміливо називаємо жилет Force Vest 5.30 – найкращим, потрібно розібратися та зрозуміти, що є жилет, навіщо він потрібен і які завдання виконує.

Отже… обтяжливий жилет служить однією важливою метою - допомогти прокачати ваші навички. І що може безпечніше та якісніше допомогти розвинути мускулатуру як не природну вагу вашого тіла. Жилет обтяжувач якраз і створений для того, щоб можна було планомірно збільшувати загальну вагу тіла.

Тепер, коли ясна його основна задача, ми переходимо до питання комфорту, безпеки та ергономіки.

Як вибрати жилет обтяжувач?

Щоб уникнути будь-якого виду травматизму жилет повинен бути оснащений деякими аспектами безпеки. Force Vest 5.30 має низку технічних рішень, завдяки яким мінімізуються фактори ризику. Одним з таких рішень є м'які накладки на плечі, кожен з цих наплічників всередині наповнений спеціальною піною високої якості, що демпфує, і спеціально підібраною щільністю, що забезпечує довговічність і комфорт при використанні. У точці контакту наплічника з тілом існує ще один м'який прошарок з 3д сітки, що забезпечує потовідведення та вентиляцію, при чому синтетичний матеріал що виключає можливість вбирання і затримки неприємних запахів.

Ще одним важливим моментом є посадка жилета на торсі. Обтяжувальний жилет Force Vest 5.30 має низку регулювань, за допомогою яких можна налаштувати комфортну посадку під будь-яку антропологію. Але і тут не обійшлося без грамотного рішення від інженерів бренду MAD born to win ... щільна усадка заважатиме руху діафрагми при інтенсивних навантаженнях, тому жилет має компресійні утяжки. Виходить, що жилет сидить щільно, при цьому не сковує подих спортсмена. Плюс до всього іншого додається та ж 3д сітка що і на наплічниках, тільки вже для всього торса, вона виконує по суті ту ж функцію - потовідведення, вентиляція.

Більшість жилетів представлених на ринку мають три проблеми:

 

  1. Большой размер.Як вибрати жилет утяжелитель, жилет утяжелитель, жилет утяжелитель україна, жилет утяжелитель купити Цей недолік більш властивий для пісочних жилетів. метал, його об'єм повинен бути більшим, щоб вийти хоча б на 20кг, виробникам доводиться робити їх громіздкими.Як наслідок жилет стає непридатним для підняття корпусу, підняття ніг у куток, опрацювання преса, гіперекстензії і т. д. Відповідно він вже обмежує можливості для тренінгу, та й максимальна вага буде теж дуже обмежена Не кажучи вже про процедуру набивання всіх філерів піском, а якщо немає філерів, то до всього може додатися і прокидання піску, але є і плюс, це відносна дешевизна самого наповнювача.
  1. Як вибрати жилет обважнювач, жилет обтяжувач, обтяжувальний жилет, жилет обтяжувач україна, жилет обтяжувач купити
      У відповідь на цю проблему інженери з MAD born to win взяли за основу штурмовий бронежилет, який був перевірений і визнаний одним з найкращих у світі. Його перевага в тому, що він практично не сковує жодних рухів. При штурмових операціях загонів спеціального призначення доводиться дуже багато рухатися – для них це питання життя, тому жилет був спроектований таким чином, щоб у ньому можна було б і у вікна лазити, і бігати, і робити перекати. Жилет тягар Force Vest 5.30 створений саме за цим зразком.
  1. Маленький нагрудний жилет.Вони не мають проблем зі сковуванням рухів, але... вони ж виглядають, вибачте за таку інтимну подробицю, як жіночий бюстгальтер))) Трохи дивно спостерігати за здоровим брутальним кросфітером, який широко крокуючи йде по залі, а на його мужніх грудях красується цей… ну ви зрозуміли))) Для дівчини вони цілком гарні, тому ми їх просто віднесемо до жіночої категорії. ="https://mad-btw.com/wp-content/uploads/2019/09/447915859-w800-h640-2-300x240.jpg" alt="Жилет обтяжувач - порівняння" width="300" height=" 240" />
  2. І третій недолік, це ергономіка. Більшість жилетів страждають не природним кутом нахилу плечових лямок, плюс неправильною шириною лямки… найчастіше виробник не враховує момент перебування спортсмена в нижньому положенні при підтягуванні, а саме в цьому положенні є можливість передавлювання шиї, аж до сонної артерії та кровотоків. У глибокий нокаут жилет навряд чи зможе відправити, але запаморочення цілком імовірно. Також можна спостерігати помилково тонкі лямки нагрудного фіксатора… подібно до клешні вони впиваються під ребра, створюючи дискомфорт спортсмену. Звичайно, це дрібниця, яку можна перетерпіти, але... комфорт, а відповідно і результативність залежить від цих дрібниць.

Як вибрати жилет утяжелитель, жилет утяжелитель, жилет утяжелитель україна, жилет утяжелитель купити

Підводячи підсумок, інженери з MAD born to win врахували всі дрібниці і тонкощі, створивши ідеальний снаряд для якісного тренінгу, не забувши і про крутий брутальний дизайн ... ми ж знаємо впевненість і почуття комфорту дають +20 до сили. А отже, кожен спортсмен здатний наблизитися до своєї мети набагато швидше.

Поки Ви думаєте про спорт, MAD думає про Вас! Жилет тягар Force Vest 5.30 тому підтвердження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *