Брендування рюкзаків – Ваш корпоративний помічник!

Брендирование рюкзаков, брендирование сумок, брендированные рюкзаки, брендированный рюкзак, брендированные сумки

Мітки: Брендування рюкзаків, брендування сумок, брендовані рюкзаки, брендований рюкзак, брендовані сумки, брендовані чохли, брендування чохлів

Брендування рюкзаків

Брендування рюкзаків або сумок, це нестандартний і ефективний піар хід для надання корпоративного або командного стилю.

Для початку розберемо, чому брендування рюкзаків це гарне рішення.

Брендування рюкзаків, брендування сумок, брендовані рюкзаки, брендований рюкзак, брендовані сумки
ВИБРАТИ СВІЙ РЮКЗАК ЗА ПОСИЛАННЯ

Сумки, рюкзаки або поясні сумки – завжди знаходяться в топі подарунків, що найбільш купуються. Це тим, що ці предмети корисні і мають подарунковий ціновий сегмент. Коли начебто й не здешевив, а начебто й не витратив зайвого. Сумка або рюкзак завжди стане в нагоді, хоча у людини може бути предмет з цього списку. Проведемо експеримент… Подумайте, скільки у вашому будинку є сумок та рюкзаків? Майже з упевненістю можна сказати, що мінімум по два знайдеться точно. При цьому їх завжди не вистачає, бо куди б ви не вирушили, якийсь улюблений пакет із найближчого супермаркету складе вам компанію.

А тепер уявіть ви чи хтось із вашої команди, а можливо і всі разом вирушаєте в поїздку, і вас супроводжують ваші ж логотипи… Вони як піар струмок розтікаються, миготивши логотипами на всю округу, привертаючи увагу оточуючих, хіба це не здорово?

Підіб’ємо підсумок цієї думки:

  1. Рюкзак – річ потрібна та корисна для кожного
  2. Більш уваги до вашого логотипу, починаючи від членів сім’ї, закінчуючи перехожими.

 

А тепер давайте заглянемо глибше і звернемося до корпоративної психології та мотивації…


 

Брендування рюкзаків, брендування сумок, брендовані рюкзаки, брендований рюкзак, брендовані сумки

Що є рюкзак або сумка – предмет, у який людина складає свої речі. Які асоціюють частинку того особистого, частину будинку, комфорту та затишку, яку людина може нести із собою. Якщо у вас є діти, ви знаєте що, вирушаючи в дитячий садок, кожна дитина для особистого спокою хоче взяти з собою частинку будинку, частинку зони комфорту, у дітей це іграшка, а буває і щось інше. Доросла людина, не так і відрізняється вона малюків, їм так само буває страшно, вони так само бажають почуватися в комфорті – тому рюкзак, це місце, що викликає в підсвідомості почуття спокою.

 

⇒   Люди довіряють своє особисте, вашому бренду,а це коштує багато чого!

 

А тепер уявіть, на цьому рюкзаку логотип вашої компанії… Це одразу пов’язує особисте з корпоративним – людина почне мати довіру і тепліше відноситься до сутності того нанесення, яке сяє на виробі.

⇒    Цей же ефект спрацює і на ваших партнерів.

 

Брендування рюкзаків, брендування сумок, брендовані рюкзаки, брендований рюкзак, брендовані сумки

І насамкінець скажемо, чому в цьому тексті зустрічається слово «піар». Уявіть у вас 100 співробітників, на новий рік вони отримали подарунок гарні брендовані рюкзаки. Наступних кроків, вони приходять додому і вихваляються своїм близьким, це +/- 3 особи, разом вже 400 осіб гідно оцінили вашу компанію. Далі приходять гості і їм також презентується виріб, ще +5 людина, разом вже 900 людей зацікавлені.  І так далі протягом усього життя рюкзака, і навіть якщо співробітник звільниться, рюкзак залишиться при ньому, і він далі продовжувати ходити з ним вулицями притягуючи погляди перехожих до вашого логотипу.

 

Звичайно, ця статистика «притягнута за вуха», і не може бути окремою, самостійною піар політикою компанії, але в сумі з іншими рішеннями, це чудова можливість «погладити одразу двох зайців»:

  1. Отримати додатковий розголос
  2. Нагородити команду цінною та необхідною
  3. <

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *