Чим зайнятися тренеру під час карантину? Антинудна програма від MAD™

акция, розыгрыш, плюшки, цитрус

#залишайсядома #українавдома

Ми, як спортивний бренд, не можемо обминути наших спортсменів, які залишилися без своїх залів і змушені нудьгувати в чотирьох стінах! Ми своїх не кидаємо! Тому у нас виникла ідея, як вас підтримати!
Суть проста, ніякої халяви, ніяких «відправ 10 кришок від унітазу», лише взаємовигідні умови! У нас одна мета, ми, як і ви хочемо розвивати і підтримувати спорт!

Загалом давай ближче до справи …

Ми даємо у безкоштовне користування на період карантину наші медболи! При чому якщо ти в іншому місті, не хвилюйся, доставку ми теж сплатимо!
Натомість те, про що було згадано на початку, ми хочемо бачити ваші онлайн тренування з нашим обладнанням, які мають рекомендаційний характер до придбання твоїми передплатниками! Не поспішай пирхати, медбол один із самих топових варіантів для тренування в домашніх умовах, так що ми пропонуємо дійсно функціональну річ, яка справді зараз необхідна людям!

А тепер додаткові плюшки!

Можна не просто отримати безкоштовно медбол на період карантину, але й заробити на цьому! Адже ми розуміємо, що твої доходи, як і багатьох інших, так само пішли на спад. Тому ми хочемо допомогти і підтримати тебе і в тому числі!

Плюшка №1. За спеціальним промокодом, який ти зможеш озвучити своїм передплатникам, ти отримаєш % на свою картку від продажу, за твоєю рекомендацією!
Плюшка №2. Якщо на твій промокод буде продано більше 5-ти медболів, то ми подаруємо тобі той м’яч, який у тебе на руках!

Разом вигода:

– Партнерство з українським спортивним брендом
– Можливість підзаробити
– Поюзати класний інвентар
– Дати своїй аудиторії цікавий, а головне корисний контент
– Здобути крутий медбол від спортивного бренду MAD™ born to win

і ми з тобою зв’яжемося!

   

  * У ПРОГРАМІ УЧАСТУЮТЬ МЕДБОЛИ 3КГ, 6КГ И 9КГ

  ↓ ПОСИЛАННЯ НА МЕДБОЛИ ↓

  #залишайсявдома, залишайся вдома, #українавдома, україна вдома, акция, розыгрыш, плюшки, цитрус

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *