5 причин, чому болять плечі від рюкзака.

почему болят плечи от рюкзака

Питання дня «чому болять плечі від рюкзака»


Відповідь на це питання ми постараємося

викласти в цій статті

Багато хто стикався з проблемою дискомфортних відчуттів після тривалого носіння за спиною свого улюбленого рюкзака. Неприємні і навіть болючі відчуття можуть виникнути з низки причин, а можливо навіть відразу з кількох водночас. Здебільшого проблема прихована у конструкції самого рюкзака, але іноді трапляється проблема в анатомічній особливості будови вашого тіла. Отже, розберемося, чому болять плечі від рюкзака.

Причина №1 Незручні лямки.

легкий спортивний рюкзак, купити рюкзак, чому болять плечі від рюкзакаЯкщо ви вибрали рюкзак, спираючись на його дешевизну, то тут нема чого дивуватися. Намагаючись заощадити, виробник максимально спрощує самі лямки, звужує ширину, прагнучи економії на витраті матеріалу, при цьому не вставляє спеціальний наповнювач, який рівномірно розподілить навантаження, враховуючи різну конституцію тіла. І нарешті на дешевому рюкзаку ви навряд чи виявите спеціальну сітку для вентиляції. Плюс, до всього іншого, вага, яка може вмістити рюкзак, повинна мати прямо пропорційне співвідношення до ширини та наповнювача лямки.

Приклад правильно виготовлених лямок, які не завдадуть дискомфортних відчуттів на цьому зображенні(Рюкзак Locate)

  1. Використовується 3Д сітка для вентиляції
  2. М’який наповнювач
  3. Анатомічна форма лямок
  4. Регулювання в кількох положеннях

Причина №2 Крій лямок

При виготовленні може бути припущена помилка і одна з лямок пришита з перекосом, таке можна часто спостерігати на китайських рюкзаках, принципи виготовлення яких полягають у ціні та кількості, але аж ніяк не як. Так само, якщо лямка має анатомічний крій, це суттєво покращить її експлуатаційні якості, тоді як проста пряма лямка доставлятиме лише дискомфорт.

почему болят плечи от рюкзака

Причина №3 Спинка рюкзака

Якщо спинка у вашому рюкзаку не має, будь-якої каркасної системи, жорсткої, напівжорсткої або м’якої, тверді речі впиватимуться гострими кутами у вашу спину, змушуючи ваш хребет звиватися, щоб знайти мінімальну точку тиску. Що призведе до нерівномірного розподілу ваги на ліве та праве плече, відповідно одне плече отримає більше тертя та викличе хворобливі відчуття.

Окремо хочеться сказати про систему підвісу рюкзака, вона здатна зняти частину навантаження з плечей, рівномірно розподіливши її по спині, не даючи перевантаження на хребет і поперек. В основному вони виготовляються з декількох шарів різних по м’якості матеріалів, які відповідно від сумарної ваги вашої поклажі будуть прогинатися, повторюючи форми вашої спини. Щоб досягти максимального комфорту система підвісу повинна бути вентильована.

Причина №4 Неправильне регулювання

Практично всі рюкзаки мають регулювання, одні тільки вертикальне, інші, більш просунуті, горизонтальне або грудне, а також поясне. Правильно затягнувши кожен із рухомих елементів, ви забезпечите собі довгий та комфортний шлях. Багато хто воліє максимально відпустити лямки і носити рюкзак на місці, що відповідає за пригоди, в основному це стосується міських рюкзаків. Це звичайно не правильно і виробник не розраховує на такий спосіб експлуатації, тому ви з легкістю отримаєте натерті плечі та відчуття дискомфорту.чому болять плечі від рюкзака

Причина №5 Неправильне носіння, сколіоз та інші анатомічні особливості

Почнемо з причин одержання сколіозу за допомогою рюкзака. Якщо протягом довгого часу ви будете носити рюкзак на одному плечі, будьте впевнені, сколіоз вам забезпечений, ми не заглиблюватимемося в медицину і говоритимемо чим це загрожує, залишимо цю тему для пабліків про здоров’я. Скажімо одне, викривлення хребта може призвести до дискомфорту та натирання плечей. Для тих, хто вже отримав вищезгадане відхилення, поспішаємо повідомити радісну новину, почніть носити рюкзак правильно та згодом усе нормалізується.

Для тих, хто має нестандартну статуру, занадто похилі або прямі плечі, носіння рюкзака, може теж здатися дискомфортним, в даному випадку ми рекомендуємо купувати рюкзак з декількома видами регулювань і намагатися максимально точно налаштувати його по собі.

Отже, давайте підіб’ємо підсумок і тезисно відповімо на запитання «чому болять плечі від рюкзака»

почему болят плечи от рюкзака

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *